Co tak naprawdę wiesz o Mike'u Mignoli? Czy możliwe jest powstanie antologii komiksów autobiograficznych? Co dalej z Thorgalem? Jakie komiksy lubi Jarek Składanek? Co Konrad i Mq myślą o dojrzewaniu? Dlaczego Szyłak przestał wierzyć w komiksy? Czy Gaiman pisze same arcydzieła? Po co Kurczak opowiada bajki? Gdzie mieszka ex Genego? Czyje tłumaczenie tym razem obśmiewa KoLeC? Czy WRAK zatonie? Co to jest komiks internetowy? Kim jest człowiek nie znający strachu? Po jakie tytuły z Francji i Stanów warto sięgnąć? Dlaczego xionc pisze o pieniądzach? Co dalej z Metabaronami? Jak było na WSK? Czyje zdjęcie błędnie podpisano w AQQ? Czy istnieje komiks mogący uczy historii starożytnej?

Na te pytania odpowiadamy tu i teraz.

Sławek Kuśmicki

PS: Kizię w klimatach Mignoli wysmażył niezawodny Clarens Weatherspoon, a KiZiora Marcin Gręźlikowski oczywiście. Rispekt.

PS2: Witamy w naszych szeregach niejakiego Karola KonwersKiego, zaś z żalem żegnamy (oby przejściowo) Tomka Kłosa - trzymaj się stary!

PS3: Skutnik rządzi. Zelig też.

PS4: I jeszcze maksymalna prywata: to, że ten numer ukazał się w kwietniu jest po części zasługą pewnej bardzo cudownej osoby. Dzięki Aga.

PS5: Następny KZ w maju (hyhyhyhy), a w nim m.in. Tardi, Trach! (pzdr dla Huberta, Lucka, Maćka, Romka), trochę o zinach i masa atrakcji.

PS6: Graves przygotował dla Was spis wszystkich recenzji, które kiedykolwiek pojawiły się na łamach KZ. Enjoy.

PS7: Jak reszta redakcji zobaczy ten bełkot, to pewnie dostanę szlaban na wstępniaki. Profilaktycznie więc się pożegnam. Poza tym, wiosna za oknami, ruszcie się trochę w plener.